Instagram Fotoğraf ve Video nasıl indirilir? 2020

Değerli instagram kullanıcıları, bugün size instagram’da izlediğiniz veya beğendiğiniz videoları nasıl indireceğinizi anlatacağız.

Uygulama içerisinden video ve fotoğraf indirme mümkün değil. Ancak sizinle paylaşacağımız adres aracılığıyla instagramdan video ve fotoğraf indirmeniz mümkün olacaktır.

Fotoğraf veya Video nasıl indirilir?

İlk olarak; instagram’da beğendiğiniz veya hoşunuza giden fotoğraf veya videonun linkini kopyalayınız. Kopyalamak için postun sağ üst köşesinde bulunan “…” bu işarete basınız.

Bastıktan sonra açılan ekranda; Bağlantıyı Kopyala kısmına basınız. Basınca bağlantı panoya kopyalandı uyarısından sonra cep telefonunuzdan internet tarayıcınıza giriniz. (chrome, safari vs.).

Tarayıcıya ” https://downloadgram.com/ ” adresini yazınız.

Search kısmına basarak, panoya kopyalamış olduğunuz linki yapıştırınız.

Linki yapıştırdıktan sonra “Download” butonuna basınız. Hemen altında çıkan “Download image” kısmına basınız.

Bastıktan sonra indirdiğimiz fotoğraf ekrana gelecektir. Ekranda fotoğrafa basılı tutarak “Görüntüyü Kaydet” kısmının gelmesini bekledikten sonra görüntüyü kaydet butonuna basınız.

Daha sonra telefonunuzdaki fotoğraflar kısmına girip son fotoğrafınıza veya videoya baktığınızda kayıt olduğunu görebileceksiniz.

Aynı adımlar video indirmek içinde geçerlidir.

Bugün size instagram’dan video ve fotoğrafın nasıl indirileceğini anlattık. Aklınıza takılan sorularınız olduğunda bu konu altından bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın